Recenzje o Skincell Advanced

 • Tomasz
  Cześć wszystkim. Serum Skincell Advanced ma przyjemny zapach i gładką konsystencję. Stosowane pomimo brodawek na szyi całkowicie zniknęły w ciągu zaledwie 30 dni. Używałem go 2 razy dziennie, efekt to po prostu bomba, sam nie spodziewałem się tego po remedium.
  Skincell Advanced
 • Weronika
  Użyłem serum skincell advanced, aby pozbyć się pieprzyków na skórze. Znaczący, również widoczny kret całkowicie zniknął w ciągu 2 miesięcy. Dobrze, że odwróciłam się od zabiegu, wierzyłam też w działanie tej substancji. Radzę wszystkim, spróbuj i aplikuj.
  Skincell Advanced
 • Magdalena
  Powiedziałam mężowi, żeby leczył brodawki na mojej skórze. Pomyślałem, że inny krem może je zlikwidować, podczas gdy przekonałem Cię do tego. Zniknął po 7 dniach. Minęło 20 dni odkąd stosuję serum Skincell Advanced, brodawki to po prostu groszek.
  Skincell Advanced
 • Julia
  W czasie ciąży zaczęły pojawiać się problemy skórne. Lekarz powiedział, że wszystko jest w porządku, ale ten obraz mnie nie uszczęśliwił. Za radą koleżanki kupiłem serum Skincell Advanced i po miesiącu nie zostało nic z plamek i brodawek. Więc radzę.
  Skincell Advanced
 • Weronika
  Miałem bardzo brzydkiego pieprzyka w pobliżu nosa. Zawsze tego nienawidziłem, nawet poszedłem do chirurga po pomoc. Ale lekarz poradził mi, abym zaczął wypróbowywać serum Skincell Advanced. W ciągu zaledwie 2 miesięcy pozbyłem się pieprzyków na twarzy bez operacji. Byłem zdumiony wynikiem.
  Skincell Advanced
Ocena użytkownika Skincell Advanced
4.5
19